Site Overlay

Aké doplnky sa hodia do interiéru?

Každú sezónu máte možnosť obmieňať vzhľad vášho príbytku. Krásne ho oživíte, spestríte a budete trendy. Keď sa vo vašom príbytku budete cítiť skvelo aj na ostatných to bude tak vplývať. Pred samotnými zmenami je dobré vedieť, čo sa vám páči, hodí, na čo máte odložené peniaze, či to, aké miestnosti chcete skrášliť. Dnes vám ukážeme pár doplnkov, ktoré nie sú tak neprebádanými vodami.

crowneplaza.sk_interie_sk_uvodni

Čo urobiť ako prvé a ako postupovať?

Samozrejmosťou je plán prerábok, ktorý vám pomôže ľahšie sa zorientovať vo svete interiérových doplnkov. Praktické a dekoračné doplnky určené pre spacie časti, obývaciu miestnosť, kúpeľňu či kuchyňu vedia krásne priestor dotvoriť. Po druhé, musíte vedieť koľko peňazí chcete do interiéru investovať. Za tretie je dobré poznať svoj vkus a zamerať sa na to čo sa vám páči a hodí do tej ktorej miestnosti. Ak si neviete rady, stačí si nájsť dobrého dizajnéra, ktorý vám pomôže zladiť interiér podľa vašich predstáv.

Závesy sa tešia obľube rok čo rok

Dlhé, vzdušné, farebné a jednoduché závesy zabezpečia súkromie a termoizoláciu tam, kde to potrebujete. Metrový textil zahŕňa veľké množstvo možností, čo sa týka tvarov, dĺžok, materiálov, prevedení, motívov, či farieb. Navyše v obchode vám aj poradia, ktoré by vám najviac sedeli podľa vašich požiadaviek. Ak si chcete zútulniť priestor konkrétnym a pritom nerušivým doplnkom, závesy sú výbornou voľbou.

Obrázek1

Tapety na stenu nie sú zbytočnosťou

Súbežne so závesmi idú ruka v ruke aj tapety. Rôzne prevedenia, materiály a veľkosti vám môžu priestor veľmi pekne skonkretizovať a doladiť. Vyberte si nosnú stenu a umiestnite tam tapetu jednoduchou aplikáciou. Čoraz viac sa používajú tapety na stenutam, kde nemáte zavesený výrazný obraz či zrkadlo. Studené tóny tapiet sa hodia do oddychových častí domu a bytu a tie výraznejšie do miestností, kde potrebujete osviežiť priestor a vašu myseľ naštartovať ku kreativite.

Copyright © 2024 Aas. All Rights Reserved. | Chique Photography by Catch Themes