Site Overlay

Minerály v doplnkoch a kozmetike? Prečo nie

V poslednej dobe ľudia viac dbajú o to, čo si dávajú do svojho tela no i na to, čo si dávajú naň v podobe kozmetiky. Čo by ste povedali na kozmetiku a výživové doplnky priamo s minerálmi z Mŕtveho mora?

Na našom eshope vám ponúkame výživové doplnky i pleťovú kozmetiku Dr.Nona, ktorá obsahuje či už vodu alebo priamo minerály z Mŕtveho mora. Čo sa týka výživových doplnkov, na výber máte množstvo druhov produktov. Ponúkame vám rôzne čaje či dokonca kávu s prímesou týchto minerálov. Máme v ponuke aj množstvo preparátov, ktoré si viete vybrať podľa vašich ťažkostí. Tablety, prášky, sirupy – je z čoho si vyberať. Či už vás trápi menopauza, zlé psychické stavy, depresie, úzkosti, nadmerné potenie, migrény, oslabená imunita, únava, bolesti kĺbov, alebo len chcete naštartovať svoj organizmus, u nás nájdete to pravé pre seba.

dr nona produkty

Čo sa kozmetiky týka, už dávno to nie je len o krémoch. Prospešné látky, teda konkrétne minerály z Mŕtveho mora viete dodať vašej pokožke aj pomocou našich sér, pleťových krémikov, krémov na telo, šampónov, sprchových gélov, dezodorantov v rôznych vôňach, pomády na pery, pleťových masiek, soli do kúpeľa a podobne.

Soli do kúpeľa máme v rôznych voňavých variantách, či už je to harmanček, eukalyptus, levanduľa či ylang ylang. Ponúkame aj výhodné balenia, čo znamená, že nakupovať u nás kozmetiku a výživové produkty Dr. Nona sa naozaj oplatí.

pleťové krémy

Ak ste doteraz neriešili zloženie vašej kozmetiky, teraz je na to ten správny čas. Ak ste si doteraz nedopriali niečo navyše pre svoje zdravie či pokožku, načo čakáte? Produkty Dr.Nona sa pýšia skvelou kvalitou a referencie od našich zákazníkov hovoria, že ide o jedny z naj produktov na trhu. Neváhajte a vyberte si to svoje pre vás a vaše zdravie. Zdravie a pokožku máte len jednu, tak prečo sa o ňu náležite nestarať a nedopriať jej to, čo si zaslúži?

Copyright © 2024 Aas. All Rights Reserved. | Chique Photography by Catch Themes