Site Overlay

Najepšie služby na Slovensku

Najspoľahlivejšie krtkovanie kanalizácií je tu aj pre Vás. Využite naše služby naplno a netrápte sa s problémami ohľadom upchatých trubiek na vlastnú päsť. Krtkovanie nie je práca, na ktorú má žalúdok naozaj každý a práve pre to sme tu my aby sme Vás zbavili tejto nemilej povinnosti. Sme profesionálnou firmou, ktorá sa zaoberá krtkovaním potrubí niekoľko rokov. Počas týchto rokov sme nazbierali mnoho skúseností čo znamená, že naša práca je teraz rýchla a bezproblémová. Počas všetkých rokov nášho pôsobenia sme sa stretli s mnohými upchatými potrubiami či kuchynskými drezmi. Prvou vecou, ktorá je potrebná pred samotným čistením je presné určenie vážnosti znečistenia a následne zvolenie správneho spôsobu pre vyčistenie nečistôt.

čistenie

Používame najmodernejšie technológie, ktoré Vám vždy zaistia sto percentné výsledky. Spokojnosť po našej práci je dôležitá, preto je dôkladné vyčistenie hlavnou prioritou na ktorú sa sústredíme pri každom klientovi. S nami sa každý dočká individuálneho prístupu a tak si môžete byť vždy istý, že sa budeme venovať Vašim problémom naplno. Naše služby môžete využívať kedykoľvek je potrebné, navyše máte k dispozícií aj naše nonstop služby v prípade núdze. Vysokotlakové čistenie je obľúbená metóda pri väčších znečisteniach vo väčších priestoroch. Vysoký tlak vody rýchlo a účinne zbaví potrubie nečistôt nadobro. Pokiaľ sa jedná o elektromechanické čistenie využíva sa prevažne na miesta kde je zlý prístup, takže aj v domácnostiach pri ťažko upchatých drezoch.

kanál

Ako sa však týmto situáciám vyhnúť? V prvom rade je dôležité aby ste do odpadov nevylievali mastné tekutiny a kusy jedál, ktoré sa ľahko usadzujú na stenách potrubia. Pravidelná prevencia čistením taktiež nie je na škodu a môžete ňou jednoduchšie v budúcnosti predísť pred úplným upchatím. V prípade potreby nás neváhajte kontaktovať a my urobíme všetko pre Vašu spokojnosť.

Copyright © 2024 Aas. All Rights Reserved. | Chique Photography by Catch Themes