Site Overlay

Nikdy som nebola zlatíčko či áno

Ako som písala v predošlom článku bola som v obchode síce aj včera no nakoľko nemám auto nie som šofér tak to musím na viacero kráť absolvovať mamina pýtala som obľúbený 100 percent džús pomaranč je to síce značky COOP ale je celkom chutný ja si tiež dám občas no ako sledujem ostala som v nemom úžase nenormálne ako stále dvíhajú ceny na potravinách choré normálny darmožráči tí poslanci aj celý Brusel ktorý diktuje celý chorý systém. Ja som minula na bežný nákup výške 20 eur aj dnes aj včera stále človek tak povediac zistí že mu niečo chýba čo sa týka potravín. Dnes som ho vám kúpila no mala sto chutí vrátiť nakoľko je otrasné zdražel des najprv stál jedno eur a pár centov a postupne ho dvíhali a dvíhali teraz stojí skoro dve eurá choré.

nespime

Mám dojem že ide na ľudí hladomor APOKALYPSA asi mám dojem že podochneme. Nedá sa normálne žiť fuj doba nechutná každým dňom pribúdajú bezdomovci nie kvôli sebe sa ocitnú na pokraji spoločnosti no kvôli systému akým riadi štát v ničom nám nepomáhajú serú na nás obyčajných ľudí nech aj skapú veď je nás prebytok. Keby len to ale ďalšie ich veľ dielo je novodobé že sa šíri čierny kašeľ je veľmi rozšírený aj chrípka choré nemajú kde dať tie posraté vakcíny chorý zvrátený svet doba rozpadu. Človek má niekedy chuť zmiznúť respektíve vypariť sa ako vzduch aby mal svätý pokoj. Ísť tak na planétu Mars keby sa dalo . Mám tiež obavu čo bude ako bude ďalej čo sa týka mňa ale celkovo obyvateľstva lebo až niekomu prepne v hlave tak tu dopadneme ako na Ukrajine či v Syria Amen tma.

otvorený slovník

Ostáva sa len modliť. Ja si vám ledva podám v piatok EUROJATPOT akože stávka že niečo vyhrám konečne no prd baraniu ja vám nemám šťastie des človek vyhodí hore komínom 3 eur len aby pokúšal šťastnú a v pritom som nemala náhodné čísla ktoré vyberie stroj ale svoje tak ako mi radila kamoška ale aj tam je veľa klamstvá zarábajú na tom TIPOS. Otrasne podvodnícky svet sa žije. Ako hovorila jeden čas NORA MOJSEOVA nedajme sa O… no viete určite čo mala na mysli dám jej za pravdu aj keď ona je tiež kapitola sama o sebe prostoreká rapotačka no ale aspoň v niečom má 100 percent pravdu čo je toto za krajinu hnus celý svet je hore nohami zvrátený ľudia nie sú ľudia ako by ZOMBICI ktorý by vás zožierali po kúsku až do kosti.

Copyright © 2024 Aas. All Rights Reserved. | Chique Photography by Catch Themes