Site Overlay

Reklamné miesto kde vaša firma zažiari

Ste majitelia firiem, ktorí chcú zviditeľniť svoju značku firmy na prsiach a hlavách svojich zamestnancov? Alebo len patríte medzi nadšencov, ktorí si radi nechávajú potlačiť svoje tričká, alebo hľadáte vhodný darček pre svoje dieťa alebo partnera. Reklamné oblečenie sa teší veľkej obľube. Firmy vynakladajú nemalé finančné prostriedky na zviditeľnenie svojej značky. Či už sa jedná o šiltovky, tričká s dlhým a krátkym rukávom, mikiny, vesty, tielka, šály, bundy alebo len obyčajné plátené tašky.

Ktorý druh textilu potrebujete?

Medzi najpopulárnejšie druhy patria reklamné tričká pre mužov, ženy alebo deti. Predávajú sa s dlhými alebo krátkymi rukávmi. Pri výbere textilu zohľadnite materiál, z ktorého je vyrobený. Najvhodnejšie sú prírodné materiály ako bavlna. V nich sa váš zamestnanec bude cítiť ako v bavlnke. Vybrať si môžete aj z veľkého druhu farebných kombinácií. Pri výbere farby buďte opatrný.

reklamny textil

reklamny textil

Musíte brať do úvahy, čo presne chcete mať vytlačené na textile. Ak to je vaše logo firmy, tak voľte farby ktoré máte vo vašom dizajnovom manuáli. Aby ste si zachovali konzistentnosť značky. Chcete sa predsa odlíšiť od vašej konkurencie.

Akú firmu osloviť?

Vyskúšajte firmu, ktorá sa špecializuje na reklamný textil Promodarceky.sk. Patria medzi jednotky na trhu v reklamných a darčekových predmetoch. Poskytujú špičkový servis a radi vám vždy poradia. Dokážu vám vytlačiť na ich reklamný textil vaše logo alebo motív. Podľa vášho výberu, môže byť logo veľké alebo takmer neviditeľné. Ak preferujete tričká bez motívu, môžete si ich zakúpiť aj bez potlače.

Vyhraďte si dostatok času pri výbere reklamného textilu pre vašu firmu. Veď to je prvá vec, ktorú vaši zákazníci uvidia, keď sa stretnú s vašou značkou. V správne zvolenom reklamnom textile sa budú vaši zamestnanci cítiť pohodlne a s radosťou budú vašu firmu reprezentovať.

Copyright © 2024 Aas. All Rights Reserved. | Chique Photography by Catch Themes