Site Overlay

Šetrenie peňazí

Viete, čo by vám veľmi uškodilo práve vo financiách? Hranie kasínových alebo automatových hier. Taktiež veľmi škodí fajčenie alebo ak potrebujete dennodenne svoju dávku alkoholu. Tieto veci vám určite nenavýšia váš finančný rozpočet. Ak niečo z týchto vecí praktizujete, mali by ste s tým rázne skončiť. Nie je to jednoduché, no je to dosť podstatné. Alkohol vám veľmi uberá financie z vašich peňazí, ktoré sú určené pre vašu rodinu. Neberte si vlastné peniaze. Chceli by ste mať vždy dostatok financií na svoje potreby? Nielen muži, ale aj ženy veľmi radi míňajú svoje peniaze.

drinky

Robia to vo forme nakupovania rôzneho oblečenia, kozmetiky, drogérie, liekov alebo len vecí do domácnosti. Je to ženská vášeň, s ktorou sa ženy narodili. Túto vlastnosť im nemôže žiadny muž zobrať, nakoľko to majú v krvi. Ženy ľúbia nakupovať a míňajú pri tom veľa financií. Muži si zase doprajú svoje každodenné pivo alebo zastávku v krčme. V krčme sa môže vyskytovať aj hrací automatový stroj, ktorý ich zláka na zarobenie si peňazí. Nie je to však správny spôsob zárobku. To by si mali uvedomiť. Veľakrát sa im totižto môže stať, že domov k manželke prídu s prázdnymi vreckami. Všetky svoje peniaze minú práve v krčme.

cigarety

Je to v poriadku? Ja si osobne myslím, že určite nie a je možnosť nápravy. Stačí neísť do krčmy. V krčme viete minúť veľmi veľa financií, čo nie je dobré, ak by ste chceli šetriť. Taktiež by ste rázne mali skončiť aj s fajčením cigariet. Koľko utratíte práve za cigarety? Už ste si to niekedy všetko spočítali? Je to veľmi veľa peňazí. Tieto peniaze by ste vedeli veľmi pekne odložiť bokom. Uvedomte si to práve v tomto okamihu a zachránite si aj vaše zdravie. Pri šetrení by ste nemali míňať na svoje osobné potreby. To  sa týka aj mužov aj žien. Nemôžem obviňovať len jednu stranu. Pri šetrení je dobré, aby sa ho zúčastňoval aj muž aj manželka.

Copyright © 2024 Aas. All Rights Reserved. | Chique Photography by Catch Themes