Site Overlay

Sklenené zábradlie od spoločnosti LMMONT

Sklenene zabradlie lmmont.sk je spojením jedinečnosti a luxusu, ktoré by nemalo chýbať v žiadnom modernom interiéri. Či už túžite po nadčasovom dizajne, väčšom priechode svetla alebo jednoducho bezpečnosti, sklenené zábradlie je tou správnou voľbou. Jednou z jeho výnimočných vlastností je minimálny vizuálny zásah na priechod svetla. Celosklenené samonosné zábradlie zanechá váš priestor svetlý, moderný a bezpečný. Naše zábradlie je navrhnuté tak, aby minimalizovalo rám, čím dosiahne elegantný a nenápadný vzhľad. Existujú rôzne možnosti ukotvenia skleneného zábradlia. Bodové úchyty sú štandardne dodávané v povrchovej úprave nerez, no môžete si vybrať aj kotvenie do hliníkového profilu. Možnosti kotvenia profilu sú neobmedzené – môže byť z čela alebo z vrchu. Výsledkom je čistý dizajn, ktorý sa dosiahne úplným zapustením profilu do podlahy, pričom sklo pôsobí, akoby vychádzalo zo zeme. Naše samonosné sklenené zábradlie je vyrobené z hliníka s povrchovou úpravou elox alebo brúsenou nerezou. Okrem toho vám ponúkame možnosť doplniť zábradlie nerezovými alebo drevenými madlami podľa vášho výberu.

zábradlie

Pri nákupe skleneného zábradlia od nás získate aj potrebné certifikáty a ubezpečenie o jeho kvalite. Pre konkrétnu cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať. Chcete, aby váš balkón či terasa krásne ladili s vaším domom? Alebo plánujete inováciu svojich interiérových alebo exteriérových schodov? Sklenené zábradlie je ideálnym riešením pre dosiahnutie moderného dizajnu a pridaného svetla. Napriek svojej estetickej kráse, sklenené zábradlie nie je iba dekoračným prvkom. Zábradlie tiež poskytuje spoľahlivú bezpečnosť. Napriek počiatočným obavám z krehkého skla je naše zábradlie vyrobené z tvrdeného skla, ktoré je odolné voči nárazom a vyznačuje sa vysokou mechanickou pevnosťou.

zábradlie

Kvalita, estetika a odolnosť sú zárukou investície do skleneného zábradlia. Sklenené zábradlie sa môže uplatniť nielen vo vašom interiéri, ale aj exteriéri. Vizuálne obohatí váš vonkajší objekt a zvýši jeho atraktivitu. S ním získate príjemné množstvo svetla a moderný vzhľad. Nech už plánujete ozvláštniť svoj domov, posilniť priechod svetla alebo jednoducho zvýšiť bezpečnosť, sklenené zábradlie je ideálnou voľbou. Pre viac informácií a cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle +421 918 973 211. Odborný tím vám rád poradí a poskytne podrobné informácie o našich produktov.

Copyright © 2024 Aas. All Rights Reserved. | Chique Photography by Catch Themes