Site Overlay

Tantra masáže

Už dávno je dokázané, že masáže dobre vplývajú na naše fyzické a psychické zdravie. Existuje mnoho druhov masáží, no jednou z tých „tabu“ je práve tantrická. Čo to vlastne je? Tantra masáže nám okrem fyzického a psychického úžitku prináša aj vzrušenie vo forme sexuálnej energie. Veľa ľudí si myslí, že tantra je určené iba pre mužov, ale nie je to tak. Takisto ju obľubujú ženy, dokonca i páry.

1200_shutterstock_1539852866-1024x683

Začína sa „Namasté rituálom“, ktorý nás ma uvoľniť, upokojiť naše dýchanie a naladiť na masáž, ktorá sa po tomto rituáli začne. Následne vám masér alebo masérka začne masírovať hlavu a postupne prechádza na chrbát. Tieto časti tela sú veľmi dôležité a nemalo by sa na ne zabúdať. Potom prechádza tantra masérka do prvých erotogénnych zón, ktoré sa nachádzajú na rukách a na nohách, a tiež na dlaniach a chodidlách. Teraz si ľahnete na chrbát, aby vám tantra masérka mohla uvoľňovať ramená, brucho a stehná. Keď máme celé telo dokonale uvoľnené, prejde sa na stimuláciu intímnych partií. Samozrejme, pokiaľ je to zákazníkovi nepríjemné alebo sa na to jednoducho necíti, vždy môže požiadať o to, aby masérka prestala. Tantra masáž môže ale i nemusí skončiť vyvrcholením. Jej cieľom totiž nie je priviesť zákazníka k orgazmu, ide o spojenie všetkých energií, čiže aj tej sexuálnej. Masérka by mala poskytovať aj doplnkové služby za ktoré sa pripláca, napríklad masáž prostaty u mužov.

medium339-masaz-tantricka-masaz-201503171941

Ak máte záujem o tantra masáž, nájdete ju takmer v každom meste. Väčšinou je masérka žena, no môže to byť aj muž, počas masáže je aj zákazník aj masér nahý. Čo sa týka ceny tejto masáže, pre jednotlivcov sa cena za hodinu pohybuje medzi 130 a 150 euro. Masáž pre páry je o niečo drahšia a môže sa vyšplhať aj na 420 eur. Tantra nie je najlacnejšia, ale dokáže vo vás rozprúdiť dosiaľ nepoznané energie a pocity, pomáha ľuďom, ktorý nemajú intímny kontakt s nikým. Ozdravuje, uvoľňuje a pomáha, to je TANTRA.

Copyright © 2024 Aas. All Rights Reserved. | Chique Photography by Catch Themes