Site Overlay

Užite si masáž prostaty doma aj v masérskom salóne

Prostatu niektorí ľudia považujú za mužský G bod. Jej jemným trením možno docieliť aj veľmi silné sexuálne vzrušenie, a to tiež býva dôvod, zaobstarať si análny vibrátor s výstupkom na dráždenie prostaty. Ak ste to nikdy neskúšali a je to pre vás niečo úplne nové, odporúčame pre začiatok vibrátor zaobstarať a opatrne ho aplikovať sami na sebe v rámci masturbácie. Vibrácie análneho dilda môžu byť pre mužov neznámym dobrodružstvom a veľmi často vás tiež prekvapia svojou silou a účinkom. To ale nie je nič proti tomu, ak dildo doma odložíte a zveríte sa do starostlivosti masérky v masérskom salóne.

tantra masáže

Masáž prostaty od skúseného dievčaťa je predovšetkým masážou živou, kedy ste v priamom kontakte so živou bytosťou. Dievča vám tu odovzdáva svoju energiu, a je veľký rozdiel užívať si jej prítomnosť a energetické pôsobenie v porovnaní s hračkou z umelej hmoty. Masérka je navyše žena, je to pôvabné dievča, ktoré k vám pristupuje tak, že vám chce dopriať tú najkrajšiu rozkoš, akú ste doteraz neprežili, a aj na ňu pôsobia vaše vzdychy a stonanie, vaše pocity blaženosti a slasti, ktoré pri masážach prostaty bežne nastávajú. Dievča si masáž užíva s vami a tým zosilňuje pôsobenie celého procesu. Kontakt so živou dievčinou skrátka nikdy žiadny stroj nenahradí, aj keby to bol dokonalý robot a vyzeral ako tá najkrajšia modelka na svete. Do masérskeho salónu skrátka žiadna umelá inteligencia nepatrí.

nahé dievča

Keď je masérka šikovná – šikovné masérky spoločne s masážou prostaty vykonávajú aj masáž lingamu a môžu sa druhou rukou dotýkať aj ďalších citlivých oblastí na mužskom tele, ktoré patria k najsilnejším erotogénnym zónam. Okrem prostaty a penisu sú to napríklad triesla, podkolenné jamky, bosé chodidlá a pupok. Dotyky či jemné trenie a masírovanie na týchto miestach môžu ešte viac zvýrazniť masérsky výkon a klientovi dopriať krásne hlboké orgazmy.

Copyright © 2024 Aas. All Rights Reserved. | Chique Photography by Catch Themes