Site Overlay

Antigénové rýchlotesty

Nový vírus Covid 19 spôsobil v našich životoch veľa nepríjemnosti. Ten, kto si prešiel ťažším priebehom určite vie, že to nie je obyčajná chrípka a už by to určite viac zažiť nechcel. Po troch rokoch karantény, povinného testovania a plných nemocníc si môžeme konečne povedať, že korona je na ústupe. Aj keď sa zdá, že príznaky už nie sú také nebezpečné, tento vírus by sme aj tak nemali podceňovať. Opatrenia už nie sú nejako výrazné, otvorené sú všetky prevádzky, deti bez podmienok sedia školských laviciach a zamestnanci už nemusia pracovať z domu.

antigénové testy

A to všetko bez nutnosti povinného testovania a dokladovania negatívneho výsledku testu. Tento vírus však medzi nami stále koluje a opatrní by mali byť najmä ľudia, ktorí majú vo svojom okolí tých najzraniteľnejších. Aj keď vírus už slabne, stále môže spôsobiť veľké problémy najmä u seniorov a zdravotne slabších jedincov. Aj keď sa už navštevujeme bez ohľadu na to, či sme chorí alebo nie a nejakú pozitivitu na koronu už neriešime, v prípade, že viete, že máte príznaky korony ako sú kašeľ, nádcha, zvýšená teplota či bolesti hlavy a svalov, najjednoduchším riešením, ktoré môžete urobiť, je vykonať si antigénový test z nosa Covidexpert.

testovanie

Antigénové rýchlotesty si môžete zakúpiť v ktorejkoľvek lekárni. No pokiaľ hľadáte výhodnejšiu cenu navštívte stránku covidexpert.sk a vyberte si antigénové testy z ponuky. Antigénové testy na covidexpert.sk zisťujú aj novú mutáciu Omikron, takže váš výsledok bude stopercentne správny. V prípade, že sa testujete pravidelne, objednať si môžete tiež balenia s väčším počtom kusov antigénových testov. O testovaní pomocou antigénového rýchlotestu je skutočne rýchle jednoduché. Celý návod nájdete na balení testu. Po odobraní biologickej vzorky sa vám výsledok zobrazí do 15 min. V prípade negatívneho výsledku môžete s čistým svedomím vyraziť za svojimi najbližšími.

Copyright © 2024 Aas. All Rights Reserved. | Chique Photography by Catch Themes