Site Overlay

Prechodné oblečenie je ľahké, ale odolné

Najnáročnejším obdobím na výber odevov je jar a jeseň, v týchto častiach roka https://noizz.sk/zaujimavosti/najdepresivnejsi-den-roka/kz7cm53 je ťažké vhodne sa obliecť, pretože premenlivé počasie nás dokáže vždy prekvapiť. Vrstvenie sa javí ako najlepšia metóda, v prípade oteplenia si časť oblečenia vyzlečieme a opačne. Veľmi populárne sú prechodné bundy a kabáty, ktoré milujú aj muži.

...a môže prísť chlad a nečas

Prechodné pánske bundy sú na tieto prechodné obdobia, ako nazývame jar a jeseň, ako stvorené. Ušité sú z nepremokavých materiálov, ktoré aj v prípade dažďa dokážu ochrániť majiteľa pred premoknutím, jemné vatovanie či teplejšia bavlnená podšívka zabráni chladu, aby prenikal na kožu. Dlhšie strihané bundy pod zadok alebo aj do polovice kolien navyše dobre chránia aj krížovú časť chrbtice, sú elegantné a veľmi módne.

Bundy pre mužov musia mať vrecká a dosť veľké, mnohí si kupujú bundy iba s kapucňou, pretože je prvou pomocou ak nemajú poruke dáždnik. BIG STAR je hviezda v tom, čo robí, predáva a oblieka aj mužov, ich módne oblečenie si kupujú už dlho, a vyzerá to tak, že zákazníci sú s ich produktmi spokojní. Každá veková kategória si u nich dokáže nájsť prechodne panske bundy niečo pre seba, tmavé farby, klasický strih, ale aj pestrofarebné kúsky v trendových strihoch, krátke, dlhšie, na patenty, zips či gombíky, s kapucňou alebo bez nej.

Do batoha sa prechodná bunda hravo zmestí

Prechodná bunda Transitional je ušitá s tvilovou výplňou a podšívkou károvaného vzoru. Svojim vzhľadom je vhodná pre každého muža, v námorníckej modrej a bez vzorovania bude perfektným spoločníkom počas každého dňa sychravej jesene. Kapucňa jej nechýba, ani jemné našité logo značky, vybavená je dvoma vonkajšími vreckami a jedným vnútorným, zapína sa na zips, vrecká takisto a rukávy sa dajú nastaviť. Nechýba našitá praktická pracka na zavesenie. Vrchný materiál je 100 polyester, čo je zárukou nepremokavosti a neprefúkne ho ani vetrisko. Vybrať sa do prírody alebo aj do mesta v takejto bunde je už oveľa vhodnejšie, žiadne prekvapenia v podobe silného vetra či mrholenia vám radosť z prechádzky nepokazia.

Copyright © 2024 Aas. All Rights Reserved. | Chique Photography by Catch Themes