Site Overlay

Chutné denné menu Bratislava

Či už sedíte doma alebo v kancelárii, no nestíhate variť a máte chuť na poriadnu poctivú varenú stravu, denné menu Gurmanskydvor je pre vás skvelou voľbou.

Každý deň pre vás pripravujú chutné obedové menu za ľudové ceny, ktoré potešia každého. Základom sú kvalitné suroviny a jedlo pripravované s láskou profesionálmi. Nestrácajte v tejto uponáhľanej dobe čas varením a venujte da tomu, čo je naozaj podstatné. Donáška obedového menu je skvelou cestou, ako ušetriť čas i kopu nervov pri príprave jedla. Je to skvelá voľba aj na lenivé dni, kedy nemáte chuť robiť absolútne nič a chcete len relaxovať.

denné menu

V menu Gurmánskeho dvora nájdete každý deň chutný výber polievok i hlavných jedál tak, aby si vybral každý podľa svojej chuti. Navyše sú pre vás k dispozícii aj minútky, ktoré sa dajú objednať každý deň, a tak si vyberie aj ten najnáročnejší stravník.

V ponuke denného menu nájdete ako klasické jedlá, tak aj netradičné špeciality. Vyberie si dokonca aj vegetarián či ten, kto preferuje na obed sladké jedlá. V menu nájdete vždy dva druhy polievok, pričom jedna z nich je vždy tradičný vývar. Ako druhý chod si môžete zvoliť jednu z troch alternatív, ktoré sú denne k dispozícii. Pochutnať si môžete napríklad na špagetách s mäsovými guľkami, kuracom soté, tradičnej klasike- bryndzových haluškách so slaninkou, či krémovom rizote. Ak máte chuť na niečo bezmäsité, vyskúšať môžete napríklad grilovaný encián so zemiakovou kašou alebo pirohy na sladko. Cena obedového menu vrátane polievky je 6,20.

Každý deň nájdete v stálej ponuke aj minútky, ktoré sa dajú objednať v zvýhodnenej cene aj s polievkou. Ceny sa pohybujú od 6,50 do 7,90 podľa konkrétneho druhu jedla. Na výber máte bravčové rezníky so slovenským zemiakovým šalátom, kurací rezeň s ryžou, hranolkami a zeleninovou oblohou, vyprážaný syr s hranolkami a tatárskou omáčkou, či obľúbený grilovaný Camembert s hranolkami, brusnicovou omáčkou a zeleninovou oblohou.

jedlo

Využite možnosť online objednávky a doručenia v rámci Bratislavy- Ružinova. Aktuálnu ponuku denného menu nájdete na internetových stránkach Gurmánskeho dvora u Oravca každý deň. Neváhajte a vyskúšajte chutné obedové menu za najlepšie ceny ešte dnes a ušetrite si kopec starosti s prípravou jedla.

Copyright © 2024 Aas. All Rights Reserved. | Chique Photography by Catch Themes