Site Overlay

Vlhkosť vo Vašom dome bude minulosťou

Nech robíte čo robíte a vyskúšali ste už naozaj všetko, nepríjemnej vlhkosti v dome sa neviete zbaviť. Plesne sú na dennom poriadku a zatuchnutý zápach tiež nie je dvakrát príjemný, nehovoriac o tom, že plesne spôsobujú rôzne ochorenia, o ktoré asi nemáte záujem. Nehovoriac o tom, ak sa v takomto dome nachádzajú malé deti alebo starí ľudia, pretože práve ich ohrozujú choroby spojené s plesňami veľmi vážnym spôsobom. Ak ste majiteľom novšieho domu a máte podobný problém asi sa čudujete o to viac ako je to vôbec možné, ale vlhkosť si nevyberá – ak sa raz do domu dostane len ťažko sa jej môžete zbaviť a týka sa to ako nových, tak aj starších domov.

pleseň

Voda si svoju cestičku vždy nájde a potom sa už len veselo rozširuje ďalej a ďalej, až prenikne do stien a do Vašich izieb. Prítomnosť vody a vlhkosti v dome sa dá zbadať jednoduchým spôsobom – ak sa u Vás tvoria už spomínané plesne alebo cítite nepríjemný zatuchnutý zápach, prípadne vidíte odlupujúcu sa farbu na stenách, je najvyšší čas uvažovať o radikálnom riešení, ktoré to raz a navždy vyrieši, než čakať kým sa to bude rozširovať stále viac. Prvým viditeľným miestom, na ktorom sa dá zbadať vlhkosť vo Vašom dome je omietka – ak vidíte že je vlhká až mokrá, nemali by ste viac čakať a je lepšie začať to riešiť ihneď.

vlhkosť na múre

Stopercentnou istotou v prípade vlhkosti domu je podrezanie muriva, možno to poznáte ako podrezanie domu – najúčinnejší spôsobom, ktorý dá tomuto nepríjemnému nepriateľovi definitívne zbohom. Určite sa do tohto zákroku nepúšťajte sami ale nechajte to na profesionálov, ktorí s tým majú dlhoročné skúsenosti a presne vedia, ako funguje princíp podrezania muriva.

My zo spoločnosti DUOTRA s.r.o. vykonávame podrezávanie domu – muriva už dlhé roky profesionálnymi a odbornými nástrojmi a má s tým skutočne bohaté skúsenosti, presne vieme na čo sa zamerať a čo odstrániť tak, aby ste sa viac vlhkosti vo svojom dome nemuseli obávať. Po dohode dokážeme prísť kdekoľvek v rámci Slovenska, stačí sa na nás obrátiť a zvyšok môžete pokojne nechať na nás.

Copyright © 2024 Aas. All Rights Reserved. | Chique Photography by Catch Themes