Site Overlay

Erotika je súčasťou našich životov

Masírovanie pre nás už neznamená nič nezvyčajné, masáže absolvuje mnoho ľudí prevažne po odporúčaní lekára, ale erotickú masáž nám nemusí predpisovať nikto, tú si môžeme „naordinovať“ sami. Sexuálne služby a erotické masáže sa už aj na Slovensku stali rutinou a využívať ich je možné kedykoľvek a kdekoľvek, stačí sa pripojiť na internet a objednať sa na presný čas.

Erotika v našich spálňach

Do erotického masážneho salóna však môžu vstúpiť iba zdraví ľudia, bez známok nejakého ochorenia či kožných problémov, ale aj triezvi či bez zjavného požitia nejakých omamných látok. Objednať sa dá s hodinovým predstihom. Salóne vás bude čakať erotická masáž masérka, ktorú si vyberiete a vykoná presne ten typ masáže, ktorý ste si objednali. Typy masáží sú uvedené na stránkach salóna a je ich viacero, klasická, masáž pre dvoch, body či double body masáž, special, magic, couple, ale aj vzrušujúcejší typ, a tým je masáž intímnych partií tela, teda lingamu.

Salóny sú na tieto masáže zariadené a vybavené, priestory sú útulné a príjemne prevoňané exotickými vôňami, okrem nich tú správnu atmosféru vytvorí aj relaxačná hudba a dobrá masérka. Hygiena však musí byť prvoradá, a platí to aj tu, sprchu vám ponúknu hneď po príchode. Zákazník prichádza preto, aby si danú masáž dokonalo užil a odbúral všetok stres a únavu. Okrem toho si mnohí chcú aj splniť svoje tajné sny o prežití vzrušujúcich okamihov počas masírovania krásnou ženou. Vzrušenie je však častokrát také intenzívne, že ho ukončí až vyvrcholenie.

Užite si príjemné dotyky

Masáž lingamu patrí k tomu najvzrušujúcejšiemu, lebo dotyky a stimulácia intímnych častí tela zapôsobí vždy a zákazník tak dosiahne vrchol slasti a rozkoše. Po skončení rituálu sa môžete osprchovať, trocha si oddýchnuť a všetko prežité „stráviť“. Rozlúčka je vždy príjemná, pozdravom „namaste“ vzdáte úctu telu a dostanete aj malú pozornosť, aby bola vaša návšteva pre vás ešte dlho milou spomienkou.

Copyright © 2024 Aas. All Rights Reserved. | Chique Photography by Catch Themes