Site Overlay

Zamaskujte sa

Legíny. Nohavice, ktoré vám musia sadnúť. Nedá sa kúpiť len tak hocijaké. Treba si vyskúšať viacero z nich a až potom zhodnotiť, ktoré sú najlepšie a môžete si ich kúpiť. Nemôže vám z nich nič trčať alebo zavadzať. Také zarezané nohavičky v legínach nie sú vôbec pekné na pohľad. Príliš veľké stehná alebo priesvitné legíny sú takisto prehreškom proti móde a aj proti ostatným, ktorí sa na to musia dívať. Na pomoc pri výbere legín si radšej zaobstarajte kamarátku. Úprimnú kamarátku, ktorá zhodnotí, či vám dané legíny sedia naozaj alebo si to len myslíte. Zrkadlá v obchodoch zvyknú klamať a pohľad doma vás potom môže ľahko sklamať.

žena v legínach

Legíny sa stali kúskom v šatníku, ktorý vlastní každá žena. Hoci dnes sa nájdu už aj muž, ktorý by si obliekol niečo také, tak to nie je ešte až taká prirodzená súčasť ich šatníkov, no česť výnimkám. Ako spodky ich môžete požičať tomu svojmu vyvolenému, ak by náhodou nemal alebo mal záujem o legíny. Prirodzene sa nám to ako ženám ale asi nebude veľmi páčiť na mužoch. Sú lepšie typy oblečenia, ktoré by si mohli obliecť a nie legíny. Hoci by boli aj maskáčové legíny.

maskáče

Čo všetko dokážu takéto legíny zamaskovať?

Maskáčové legíny alebo celkovo takéto oblečenie sa dnes nenosí už len do lesa alebo do terénu. Je to moderné oblečenie, ktoré si môžete dať prakticky kdekoľvek budete chcieť. Potlač, ktorá bude v móde kedykoľvek. Kdežto iné potlače prichádzajú do módy a zasa z nej odchádzajú. Ale, aby som odpovedala na otázku, tak zamaskovať s takýmito maskáčmi môžete aj svoje kilá navyše. Je to dizajn, ktorý vám zachováva váš prirodzený vzhľad alebo teda minimálne nezväčšuje vaše pozadie, stehná, či iné partie, ktoré by ste nechceli mať zväčšené. Ani na pohľad, ani v skutočnosti. Zámerne je zvolená určitá veľkosť samotných „maskáčových škvŕn“ a tá vám nepridáva na váhe.

Copyright © 2024 Aas. All Rights Reserved. | Chique Photography by Catch Themes