Site Overlay

Krehký obsah v obálke odolá aj nevhodnému zaobchádzaniu

Tovary posielame poštou v rámci krajiny alebo aj do ďalekých končín sveta, a tam ich putovanie trvá aj niekoľko týždňov, musia prejsť rukami viacerých prepravcov, a preto je dôležité, aby každý predmet, ktorý je v obálke, bol zabalený v tej správnej a kvalitnej. Manipulácia so zásielkami totiž nie je vždy veľmi ohľaduplná.

preprava tovaru Zvolen

Poštové služby nevyužívajú iba predajcovia, ktorí denne potrebujú poslať aj desiatky zásielok, ale aj bežný občania napríklad pri posielaní darčeka pre blízkeho či nejakých dôležitých dokumentov, o ktoré ich požiadal a ktoré musia precestovať polovicu sveta. Na tieto účely vedci vyvinuli plastové obálky, ktoré majú všetky potrebné vlastnosti, aby mohli túto cestu absolvovať. Plast je už sám o sebe veľmi odolný materiál, a tieto jeho vlastnosti sa v poštových službách obzvlášť osvedčili.

Plastové obálky sú veľmi vhodné pri balení akýchkoľvek tovarov, ktoré musíme počas prepravy ochrániť pred vlhkosťou, znečistením prachom a inými nečistotami, slnečnými lúčmi, dnu sa nedostane ani vzduch, pretože sú vzduchotesné a ich vnútorná strana je čiernej farby, takže obsah zostane dobre utajený pred nepovolanými zrakmi. Uzatváranie plastových obálok je pomocou lepiaceho pásika, ktorý je súčasťou každej obálky, potom je to ZIP uzatváranie a tiež posuvný jazdec.

biele plastové obálky

Do obálok, ktoré sa vyrábajú vo viacerých veľkostných typoch, je možné vložiť rozličné drobné predmety, bižutériu, kozmetiku, knihy, tlačoviny či dokumenty, ale aj textil menších rozmerov. Vylepšením sú bublinkové plastové obálky, ktoré ešte lepšie dokážu ochrániť svoj obsah pred zničením, pretože na vnútornej strane obálok je nalepená bublinková fólia, tá zabezpečí, že krehkejšie predmety nezničí ani tlak a bezohľadná manipulácia s obálkami. Jednoduché bublinkove obalky 2packsk.sk uzatváranie lepiacim pásikom, ZIP-om alebo posuvným jazdcom je rýchle a zvládne ho každý. Bublinkové obálky sa vyrábajú v klasickej bielej farbe, ale k dispozícii sú aj obálky s holografickou potlačou alebo v čiernej matnej farbe. Vybrať si môže každý podľa svojho vkusu, balenia obsahujú 10 a 100 kusov obálok, záleží na spotrebe, no väčšie balenia sú finančne výhodnejšie.

Copyright © 2024 Aas. All Rights Reserved. | Chique Photography by Catch Themes