Site Overlay

Najdite si právnika

Už ste niekedy potrebovali právnika z Bratislavy? Je rozhodne lepšie, keď človek žiadneho právnika nepotrebuje. Ale poznáte to. Kedykoľvek sa môžete ocitnúť v situácii, keď ho bude potrebné. A to nemyslím vôbec zle. Ale je to pravda. Mnoho ľudí napríklad strašne veľa rokov žije v šťastnom manželstve plnom lásky a zrazu po niekoľkých rokoch bum.. človek to ani nečaká, ale jeho partner sa treba začne meniť alebo toho druhého podvádzať. A to je hrozne bolestivé. A pretože väčšina párov neveru nestojí, tak nasleduje rozchod. Neveru všeobecne považujem za niečo, čo by som neodpustila ani ja. Proste to nedokážem a keby nastala taká situácia, tak ja sa okamžite s partnerom rozídem.

s

Už len tá predstava, že sa dotýkal inej ženy a spal s ňou by ma zničila. A čo potom keby som zistila, že to robil dlho.. to už by som bola asi na zrútení. Záleží to ale na človeku. Niekto má napríklad schopnosť odpustiť. Lenže viete ako sa to hovorí… podvedie raz, podvedie zase. A v 98 % prípadov to je bohužiaľ pravda, pred ktorou sa my, ženy, stále schovávame. Niektoré by sme dokonca odpúšťali až do aleluja, lenže ako viete, že to ten druhý dotyčný neurobí znova? Akú máte záruku, že vás nebude podvádzať?

s

Myslím si, že ak už raz nevera vo vzťahu bude a vyjde na povrch, vzťah už nikdy nebude ako predtým. Je to z toho dôvodu, že zlomenú dôveru jednoducho len ťažko dáte dohromady. A aj keby to už partner neurobil, vy ho s najväčšou pravdepodobnosťou budete stále podozrievať, kontrolovať mu mobil a jemu to asi tiež bude vadiť. Časom sa znova začnete hádať a celé to začne odznova.. je to bohužiaľ začarovaný kruh, z ktorého sa dá len ťažko korčuľovať. A je len na vás samých, ako si to nastavíte a či sa s prípadnou neverou budete chcieť zmieriť a odpustíte, alebo to jednoducho neprehryznete a rozídete sa spolu.

Copyright © 2024 Aas. All Rights Reserved. | Chique Photography by Catch Themes