Site Overlay

Tantra – to nie je len slastný orgastický vrchol

Tantra masáže sú obľúbenou procedúrou, kam dochádzajú muži najmä kvôli dosiahnutiu slastného orgazmu v blízkosti krásneho dievčaťa, ale to nie je jediný dôvod, prečo sa táto technika teší veľkej obľube. Tantra totiž navracia stratenú silu a vitalitu. Ako tantra masáž rozprúdi energiu a dodá vitalitu, je otázka, na ktorú nie je jednoduchá odpoveď, ale pokúsime sa ju zodpovedať.

masážny olej

Energetické meridiány – ľudská duchovná bytosť je energetickej podstaty, keby ste sa pozreli na naše fyzické telo pod mikroskopom a dosiahli veľké zväčšenie, aby ste mohli pozorovať obiehanie elektrónov okolo protónového jadra, zistíte, že hmota je vlastne obrovské „nič“, veľký prázdny priestor, v ktorom sa protóny, elektróny, neutróny, atómy a molekuly zhlukujú do určitej podoby, ale tá nie je pevná ako tehla alebo kameň (aj keď tie sú také z atómov), všetky tieto atomárne častice držia pohromade energie. Preto niektorí jogíni a duchovní majstri vedia zmeniť svoju fyzickú podobu, pretože jednoducho iba silou ducha, myšlienky, presunú atómy, elektróny a protóny do inej polohy. Naše telo len vyzerá, že je hmotné, ale v skutočnosti je to len zhustená energia, v centre ktorej je naše ja, nesmrteľná energetická bytosť, ktorá na seba môže brať v inkarnáciách akúkoľvek podobu.

tantra masáže

Ak si toto uvedomíte, tantra vám len pomôže toto precítiť a pochopiť a zlepšiť energetický tok. Ten býva často narušený nevhodnou stravou, znečisteným životným prostredím a hlavne stresom. Stres blokuje energiu, takže sa nám jej potom nedostáva na všetky dôležité životné procesy. Tantra pomáha stres odstrániť, a nastoliť v tele hormonálnu i duševnú rovnováhu. Preto sa tiež mnohokrát odtiaľ vraciate domov, akoby ste sa znova narodili.

A čím viac ľudí si uvedomí tieto základné pravdy, tým viac ľudí tiež bude chápať zmysel života, a bude sa tiež správať k sebe samému aj k ostatným ľuďom ohľaduplnejšie a láskyplnejšie.

Copyright © 2024 Aas. All Rights Reserved. | Chique Photography by Catch Themes