Site Overlay

Pripojte sa

Meniče napätia sú skvelým pomocníkom, pokiaľ potrebujete premeniť elektrickú energiu z jednej prúdovej sústavy na druhú prúdovú sústavu. Jednoducho, pokiaľ potrebujete pripojiť svoje elektronické zariadenie na bežných 230V, napríklad na mieste, kde nie je k dispozícii bežná zásuvka, s týmto pomocníkom to hravo vyriešite. Stačí si zakúpiť menič napätia z 12v na 230v Menicnapatia. Už nemusíte zúfať či ste na dovolenke na lodi, alebo v nejakej chatovej oblasti bez pokrytia elektrickým prúdom, či ste niekde na výlete autom. Jednoducho si pomôžete šikovným meničom napätia.

elektrický výboj

V našej ponuke je viacero týchto meničov napätia, pre bežné užívanie ale aj pre pravidelné užívanie. Nájdete tu malý, praktický ale zato veľmi šikovný a výkonný Menič napätia 12V na 230V, 120W, ktorý je svojím výkonom vhodný pre použitie v automobiloch, karavanoch ale aj v lodiach či kamiónoch. Jednoducho Vás môže tento menič napätia sprevádzať takmer na všetkých Vašich cestách. Jeho maximálny trvalý výkon dosahuje až 120W, no pri krátkodobom maximálnom výkone ľahko dosiahnete až 160W. Samozrejme, je vybavený ochranou proti prehriatiu ale aj proti preťaženiu a vybitiu, či ochranou proti prepólovaniu a vybitiu batérie. Jeho rozmery sú iba 118 x 74 x 71 mm a preto ho hravo zabalíte do každej batožiny, či jednoducho si ho vložíte do vrecka. Napriek malým rozmerom dokáže veľké veci.

elektrická zásuvka

Okrem tohto šikovného pomocníka si u nás môžete zakúpiť aj niečo pre náročnejších spotrebiteľov a teda napríklad Menič napätia 12V na 230V, 5000W. Jedná sa o pomerne výkonný menič napätia, ktorý dokáže dosiahnuť maximálny stály výkon až 5000W a naopak pri maximálnom, samozrejme, krátkodobom výkone je to až 10 000W. Tento menič napätia je už skôr exkluzívnejší kúsok, pri ktorom sa môžete spoľahnúť na automaticky spínané ventilátory, ktoré zaistia jeho pravidelné chladenie. S týmto meničom napätia sa môžete tešiť na bezproblémové pripojenie notebooku, chladiaceho boxu, mobilu ale aj iných elektronických zariadení.

Copyright © 2024 Aas. All Rights Reserved. | Chique Photography by Catch Themes