Site Overlay

sklenené dvere

Hľadáte niečo štýlové a moderné pre vašu kanceláriu, alebo pracovňu? Celosklenené stena/ dvere môžu byť ideálnym riešením. Sklo je nadčasový materiál, takže vaša kancelária alebo pracovňa bude vyzerať moderne stále. Okrem toho vám sklenené dvere/stena poskytnú súkromie pre vašu prácu a zároveň vám umožnia mať prehľad o chode vašej firmy alebo domu, pretože budete takpovediac stálou súčasťou ostatných zamestnancov a budete ich mať pod dohľadom. V súčasnosti máte širokú ponuku rôznych dizajnov a typov skla, ktoré si môžete zvoliť. Na sklo sa môžu aplikovať rôzne dekory alebo polepy podľa vášho želania.

sklenené dvere

Môžete si tam dať napríklad logo vašej firmy alebo nejaké motto, ktoré by ste mali radi stále na očiach. Ku dverám si môžete vybrať taktiež štýlovú rúčku. Pri výbere rúčky na dvere máte taktiež obrovské množstvo možností (Môže byť drevená, kovová, so vsadenými kameňmi a pod.) výber je už na vás. Ďalšou výhodou takejto steny alebo dverí je ich ľahká manipulácia a čistenie. Sklenú stenu/dvere stačí len z času na čas pretrieť alebo použiť nejaký penový prípravok na okná, pri väčšom znečistení. Sklenená stena/dvere sa vkladajú do železného kovania, ktoré je neoddeliteľnou súčasťou takejto konštrukcie.

kancelária

Existuje viacej typov upevňovania sklenených dverí/steny. Najčastejším je upevnenie dolným ( u nás ho nájdete pod označením PD10 https://lmmont.sk/produkt/pd10/) a horným závesom. Ide o výrobok z nerezovej ocele, ktorý sa upevní do steny a z druhej strany uchytí sklenenú stenu alebo dvere. Tieto závesy majú nosnosť až 90 kilogramov, takže sa nemusíte vôbec obávať, že by sa dvere mohli časom nejako posunúť, alebo žeby stena nebola dostatočne bezpečná a časom by sa mohla nejako poškodiť. Mnohých možno odrádza nebezpečie rozbitia sklenených dverí. Nemusíte mať však obavu. Dvere alebo stena sú vyrobené z bezpečnostného skla, takže čo to vydržia. Dokonca aj zlostné tresknutie dvermi!

Copyright © 2024 Aas. All Rights Reserved. | Chique Photography by Catch Themes