Site Overlay

Využite upratovanie s nami

Hľadáte niekoho na upratovanie vašich priestorov? Či už sa to týka vašej domácnosti alebo firemných či iných pracovných priestorov, my to urobíme za vás. V dnešnej dobe na Slovensku upratovacie služby ponúka množstvo firiem, no nájsť tú pravú, ktorá ponúka kvalitné služby a má dostatočne skúsený a šikovný personál je už ťažké. Naša firma upratovacie služby a ich cenník spĺňa všetko to, čo potrebujete. Náš personál je riadne vyškolený a má dlhodobé skúsenosti s upratovaním.

upratovacie služby

Pri práci využívame len tú najmodernejšiu čistiacu techniku. Váhate nad výberom kvôli cene? Cenník prác by nikdy nemal byť jedným z hlavných kritérií, čo sa výberu tej najvhodnejšej firmy na upratovanie týka. Najlepším ukazovateľom odbornosti a kvalitne odvedenej práce sú pozitívne referencie, ktoré vám naši klienti vrelo poskytnú na požiadanie. Ponúkame upratovanie osobných priestorov, kde vykonávame bežné úkony upratovania ako sú vysávanie kobercov a stoličiek, zametanie a vytretie podláh, vyleštenie nábytku, utretie kancelárskych a kuchynských spotrebičov, utretie a umytie sklenených plôch a obkladov, kompletné upratanie kúpeľní a sociálnych zariadení, umývanie kuchyne, drezov, vyprázdnenie a umytie odpadkových košov, utretie svetiel, radiátorov a pod.

čistenie a utieranie nábytku

V rámci pravidelného upratovania poskytujeme služby ako sú strojové čistenie priemyselných podláh, čistenie kobercov, umývanie okien, extrakčné čistenie čalúneného nábytku, chemické čistenie podláh a iné. Rozsah vykonávaných prác bude stanovený podľa požiadaviek zákazníka a časový rozvrh bude navrhnutý tak, aby plne vyhovoval vašim potrebám. Nemusíte sa už trápiť upratovaním sami a míňať svoj čas tak na takéto https://www.turistika.cz/mista/vyssi-brod-postovne-muzeum/foto%3Fid%3D1966726 aktivity, keď to môžeme rýchlo a efektívne urobiť za vás a vy si tak ušetríte svoj čas, ktorý môžete využiť pri práci či venovaniu sa deťom/rodine. Kontaktujte nás ešte dnes a dohodnite si s nami upratovanie vašich priestorov. Tešíme sa na spoluprácu!

Copyright © 2024 Aas. All Rights Reserved. | Chique Photography by Catch Themes