Site Overlay

Sledujte, čo sa deje u vás doma, ak tam nie ste

Tradičný zámok na dverách dnes už nestačí, zabezpečiť svoju nehnuteľnosť proti nechceným návštevníkom, vlamačom a zlodejom treba aj pomocou inteligentných kamerových systémov, alarmov či videovrátnikov. Tie sú na takej úrovni, že ich dokážete obsluhovať aj desiatky kilometrov ďaleko od daného priestoru.

Mobilom môžete ovládať aj alarm

Na Slovensku je možné objednať si zabezpečovacie systémy montáž a zároveň aj servis inteligentného systému s názvom JABLOTRON 100+, kamerových systémov Dahua, UNIVIEW či HIKVISION, ale aj video a audio vrátnikov Dahua a XtendLan, ak oslovíte spoločnosť LajanSecure. Okrem základných typov montáže sa venujú aj drobným elektromontážnym prácam, všetko s platným certifikátom.

Bývanie v rodinnom dome je fajn, ale oproti bytom je možné dostať sa do nich viacerými možnými vstupmi, napríklad cez garáž, terasu, bočné či hlavné vstupné dvere. To je výzva pre majiteľov domov, aby si nechali svoj majetok zabezpečiť profesionálom, ktorí to urobia na vysokej úrovni. Spoločnosť LajanSecure vám pomôže pri návrhu ako a kam umiestniť kamerový systém, alarm či videovrátnika, aby to bolo čo najefektívnejšie.

Páchatelia sú stále viac vynaliezavejší a poznajú triky so zabezpečovacími systémami, preto je dôležité byť krok pred nimi a prekvapiť ich dobre vymyslenými pascami. Odborní poradcovia a pracovníci firiem, ktorí sa zabezpečovacej technike venujú, majú dlhoročné skúsenosti a dokážu odhadnúť správanie sa zlodejov, preto je vaša nehnuteľnosť v ich rukách dobre chránená.

Pokojný spánok detí v bezpečí domova

Najmodernejšia technika dokáže pracovať spoľahlivo a iba vďaka nej môžete pokojne spávať, váš dom, chata či kancelária budú pred votrelcami spoľahlivo chránené a vy ich zároveň budete môcť ľahko identifikovať. Citlivé kamerové systémy zaznamenajú každý pohyb a vy si spätne môžete pozrieť zábery, ktoré natočila. Budete tak mať istotu, že sa vo vašom dome či byte nepohybuje nepozvaný hosť.

Copyright © 2024 Aas. All Rights Reserved. | Chique Photography by Catch Themes