Site Overlay

Sóda na mnoho využití

Sóda bikarbóna, produkt, ktorý sa podobá bežnej soli môžete využiť rôzne. Často sa používa rozpustená vo vode na tráviace ťažkosti. Sóda bikarbóna dokáže uľaviť od ťažkostí v žalúdku. Chuťovo však sóda bikarbóna nie je nič príjemné a preto nie každý schopný takýto liek vypiť. Sóda bikarbóna je však výborný prostriedok aj na upratovanie. V prvom rade neutralizuje pachy a môže sa pridávať aj do prania. Sóda bikarbóna je skvelý prostriedok aj na rozpúšťanie mastnoty, vďaka čomu je účinná na pripálené hrnce, sanitu či iné znečistené produkty. Hlavná výhoda sódy bikarbóny, že ide o ekologicky prostriedok, ktorý je odbúrateľný v prírode.

sóda bikarbóna

Pri praní chráni práčku, zväčšuje účinok pracieho prostriedku, ale pomáha tiež na rozjasnenie farieb. Ešte jedna praktická rada na využitie sódy bikarbóny v domácnosti. Veľmi často sa stretávame so zápachom z plastových dóz. Bežné umývacie prostriedky tento pach úplne nezničia, ale práve sóda bikarbóna to dokáže. Plastovú dózu namočte do roztoku pripraveného zo sódy a vody a nechajte odmočiť. Sódu bikarbónu niektorí používajú aj na bielenie zubov. To však nerobte, pretože si môžete poškodiť sklovinu. Na bielenie používajte iba overené, dentálne produkty.

sóda bikarbóna

V inej sfére ľudského tela vám však sóda bikarbóna pomôže. Ide o mykózou. Sóda bikarbóna na mykózu Sirka pomáha vo veľkej miere. Vďaka sóde bikarbóne sa môžete zbaviť vašej mykózy už navždy. Sóda bikarbóna je produkt ľahko zohnateľný a mimoriadne lacný. Za vyskúšanie ako na mykózou, na tráviace ťažkosti či do domácnosti a na pranie a čistenie určite stojí. Sirka.sk je internetový e-shop, ktorý poskytuje ekodrogériu ako je sóda bikarbóna aj vo veľkých baleniach. Objednajte si kvalitnú sódu bikarbónu zo sirka.sk ešte dnes a navždy zmeňte svoj život k lepšiemu vďaka lacnému a jednoduchému pomocníkovi do domácnosti.

Copyright © 2024 Aas. All Rights Reserved. | Chique Photography by Catch Themes