Site Overlay

Nosenie šiltovky je vkusné k mnohým outfitom

Opak je však pravdou. Šiltovky damske sa hodia k mnohým rôznym outfitom, elegantný nevynímajúc. Trochu rebelstva sa samozrejme pri nosení šiltovky naozaj nezaprie a tiež pôvod tejto pokrievky hlavy sa samozrejme spája so športom, čo je do nej zrejme stále pomerne silno „vryté“.

Šiltovka vznikla už dávno pôvodne ako baseballová čiapka so šiltom, ktorý tienil voči slnku. Časom sa stala obľúbeným artiklom aj v móde. Dnes už aj popredné značky vyrábajú svoje šiltovky dámske i pánske. Šiltovky sa tak najmä u dám tešia rôznym materiálom a rôznym potlačiam, ktoré sa podľa toho dajú ladiť s rôznymi outfitmi.

šiltovka

Dámske šiltovky k mikine

Asi najbežnejšie je nosenie šiltoviek u dám k mikine. Mikina predstavuje skôr športovú módu a voľno časovú módu. Dokonale dopĺňa práve športový pôvod a šmrnc šiltovky. Nielen na baseballové zápasy či iné športové podujatia sa šiltovka perfektne hodí, môžete ju nosiť aj na stretnutia s priateľmi, alebo potulky mestom.

damska siltovka

Elegantný ráz outfitu dámska šiltovka nepokazí

Doplnenie outfitu, ktorý má už pomerne elegantný štýl, šiltovkou nie je tiež nič neobvyklé. Tričko a elegantné dámske nohavice, ideálne širokého strihu, efektne doplníte šiltovkou. Obľúbený outfit stvoríte i pančuchami, sukňou, topom a sakom, doplnený vhodnou farebnosťou a štýlom šiltovky. Legíny a elegantný dlhý sveter alebo maxi šaty tiež môžeme doplniť šiltovkou. Šiltovku nosia aj elegantné dámy k boleru alebo kabátiku, doplnené čižmami na vyšších opätkoch. Jednoducho inšpirácií je množstvo a treba sa nechať inšpirovať i v zahraničí.

Šiltovka a šaty

Dámska šiltovka sa pekne hodí aj k šatom. Krásne dlhé kvetinkované šaty perfektne dnes http://www.iprima.cz/tv-program už zladíte aj k teniskám a keď už máme tenisky, krásne ich doplní aj elegantná pekná značková šiltovka. Posledné roky sa do módy dostávajú tepláky a podobné kúsky odevov, ktoré môžete nosiť už dokonca aj s vysokými podpätkami. Rovnako dobre vám podobný outfit doplní aj šiltovka.

Copyright © 2024 Aas. All Rights Reserved. | Chique Photography by Catch Themes