Site Overlay

Najlacnejšie krtkovanie potrubia

Upchaté potrubie patrí medzi najnepríjemnejšie poruchy v domácnosti. Okrem jeho nefunkčnosti môže vznikať zápach, či dochádzať v vyplaveniu splaškov. To nechce zažiť nikto z nás, a preto Vám ponúkame rýchlu pomoc pri riešení problémov s potrubím. Sme spoločnosť AB-krtkovanie a ochotne odstránime závadu na Vašom potrubí. Ponúkame Vám službu krtkovanie. Krtkovanie je proces, počas ktorého napríklad mechanickým spôsobom odstránime nečistoty a usadeniny, ktoré sa v potrubí nachádzajú. Tým ho plne spriechodníme. Pri mechanickom čistení sú do potrubia zavedené kovové špirály, aké precízne vyčistia rôzne veľkosti potrubí.

drez

Keďže nedochádza k využívaniu chemických rozpúšťadiel na nečistoty, je tento proces ekologický a šetrný k životnému prostrediu. Veľmi obľúbený je aj vysokotlakový spôsob čistenia potrubí. Do potrubia je vtedy vpustený veľmi vysoký prúd vody. Ten svojou silou dokonalo vyčistí steny potrubia a rýchlym spôsobom dosiahneme jeho opätovnú plnú funkčnosť. Tak, ako pri všetkých problémoch, aj v tomto prípade je najlepšie jeho vzniku predchádzať.

wc a bidet

Myslite na údržbu potrubia vo Vašom dome a čistite ho krtkovaním v pravidelných intervaloch. Ak už samotný problém predsa len nastal, neváhajte a kontaktujte nás na telefónnom čísle +421 940 367 897 alebo na čísle +421 904 974 967. Kontaktovať nás môžete aj prostredníctvom kontaktného formuláru na našej webovej stránke. Náš personál po dohode za Vami príde s potrebným vybavením a vďaka dlhoročným skúsenostiam v tejto problematike, Vám urýchlene a odborne odstránime závadu. Ponúkame Vám krtkovanie kvalifikovaným personálom za výhodnú cenu a navyše sme Vám k dispozícii nonstop. Neúčtujeme si žiadne ďalšie poplatky za dopravu. Problémy s potrubím riešime na celom území západného Slovenska, v mestách aj na dedinách, a to za najvýhodnejšiu cenu.

Copyright © 2023 Aas. All Rights Reserved. | Chique Photography by Catch Themes